ŽUPANIJSKA ZAVRŠNICA U FUTSALU ZA MLADIĆE SREDNJIH ŠKOLA

Dana 24. ožujka 2023. u dvorani srednjoškolskog centra Bjelovar održano je županijsko natjecanje u futsalu za mladiće srednjih škola.

Natjecalo se šest škola: Gimnazija Bjelovar, Tehnička škola Bjelovar, Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar, Ekonomska i turistička škola Daruvar, Tehnička škola Daruvar, Srednja škola Augusta Šenoe Garešnica

Našu školu predstavljali su: Luka Tolić 4.b, Emanuel Božičković 4.b, Nikola Vujašković 4.b, Fabijan Sokač 3.a, Mario Petrović 3.a, Ivan Posavec 2.a, Jakov Šilarić 2.a, Juraj Fadljević 3.a, Mislav Katić 3.a, Mateo Pešić 2.b

Igralo se u dvije skupine. U skupini A igrali su: Srednja škola Augusta Šenoe Garešnica, Ekonomska i turistička škola Daruvar, Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar. U skupini B igrali su: Gimnazija Bjelovar, Tehnička škola  Daruvar, Tehnička škola Bjelovar.

Za treće mjesto igrali su : Ekonomska i turistička škola Daruvar i Tehnička škola  Daruvar u kojoj je  pobjedu uzela Tehnička škola  Daruvar.

Za prvo mjesto igrali su : Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar i Gimnazija Bjelovar u kojoj je pobjedu uzela Gimnazija Bjelovar rezultatom 5:3

Čestitamo!

Dijelite ovu objavu:
Skip to content