ZASADI DRVO, NE BUDI PANJ

I mi smo posadili drvo!

25. 10. 2019. i naša škola se pridružila akciji “ZASADI DRVO, NE BUDI PANJ!”.
Zahvaljujući podršci grada Bjelovara i Upravi šuma – Šumariji Bjelovar te angažmanu profesorice Ivane Štiglić sadnice su stigle u našu školu. S veseljem smo ih posadili i dali doprinos ovoj građanskoj inicijativi koja je pokrenuta s idejom da svatko može zasaditi stablo i tako pridonijeti poboljšanju vlastite životne sredine, a ujedno i borbi protiv klimatskih promjena. U akciji su sudjelovali uvijek vrijedni učenici 2. c ,3. a., 3. d te 4. a i 4. b razreda, članovi Učeničke zadruge COOL – kolektiva, sekcije Školski vrt.
Tako smo doprinijeli ozelenjivanju naše životne sredine i isticanju važnosti i dobrobiti drveća i zelenila. Ne smijemo zaboraviti da su naši učenici zasadili i školski voćnjak koji je također važan doprinos očuvanju eko sustava. Nakon provedene akcije dobili smo Zahvalnicu za sudjelovanje i širenje ekološke svijesti!

Ornela Malogorski, Ivana Štiglić

Dijelite ovu objavu:
Skip to content