Zahvalnica Lige protiv raka Bjelovarsko-bilogorske županije

U povodu obilježavanja “Mjeseca borbe protiv raka” Lige protiv raka Bjelovarsko-bilogorske županije 6. prosinca je održan humanitarni koncert.

Prije početka koncerta predsjednik Izvršnog odbora Lige protiv raka BBŽ dr. sc. Želimir Bertić uručio je Zahvalnicu nastavnicima i učenicima Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar za humani rad koji je pomogao Ligi protiv raka u organizaciji i provođenju humanitarnih akcija te stjecanju novčanih sredstava za donaciju potrebitima.
Zahvalnicu je u ime škole primila ravnateljica Nataša Vibiral kao znak zahvalnosti za dugogodišnju suradnju s Ligom protiv raka.
Skupu su nazočile zamjenica župana BBŽ Bojana Hribljan i zamjenica gradonačelnika Grada Bjelovara Valna Bastijančić Erjavec.
Na humanitarnom koncertu koji je održan u Domu kulture nastupili su: Tamburaški orkestar HORKUD-a “Golub” iz Bjelovara kojim je dirigirao Goran Kruno Kukolj, a solisti su bili Andrea Mikula, Sani Lukić i Mario Mikor.
U predvorju su bili izloženi ručni radovi i slastice Udruge žena Kapele i Slovinske Kovačice.

NV

Dijelite ovu objavu:
Skip to content