Učenička zadruga u gostima u Tehničkoj školi Bjelovar

Lijepa suradnja dviju bjelovarskih škola

Učenička zadruga Cool kolektiva se rado odazvala pozivu ravnatelja Tehničke škole Bjelovar profesora Darija Malogorskog da sudjeluje u obilježavanju njihovog Sportskog dana 11. 5. 2022. godine koji je održan na bjelovarskom Boriku. Učenici naše škole s nastavnicima Spomenkom Bohaček, Ivanom Štiglić i Jadrankom Rosić pripremile su zdrave međuoborke i grickalice i podijelile ih učenicima Tehničke škole. Našlo se tu čipsa od jabuka i energetskih pločica i sve je planulo rekordnom brzinom. Sve su učenici sami napravili… Izrezali, ogulili jabuke, posuli cimetom, osušili, izvagali, zapakirali, sve u skladu s propisima… Ovi proizvodi dio su projekta #samozdravičips kojim promoviramo važnost zdrave prehrane, ali i važnost primjene stečenih znanja iz područja trgovine, marketinga, prodaje, poznavanja robe, trgovačkog poslovanja te drugih stručnih predmeta u stvarnom životu.

Osim rada, važno je i druženje koje proizlazi kroz ove aktivnosti, a vrijednost novih prijateljstava, dobre suradnje između škola i stjecanja novih znanja i iskustava su nemjerljive…

Ornela Malogorski

Dijelite ovu objavu:
Skip to content