Učenici sudjelovali u ukrašavanju škole

Na radionici 29. studenoga 2022. u školskoj knjižnici okupile su se učenice 2. b razreda koje su svoju kreativnost upotrijebile za izradu božićnih ukrasa. Ovoga puta likovni zadatak bio je izrada ukrasa od tipaka s odbačenih tipkovnica. Razmišljali smo o tome kako se elektronički otpad može ponovo upotrijebiti i odlučili se za dekoriranje s pomoću tipaka. Tipke su postale mali borići kojima smo ukrasili prostor škole. Od mase za modeliranje nastale su kuglice i borići za stvaranje božićnog ugođaja u prostoru učionice. Ovoga puta sudjelovale su učenice: Ana Matković, Marija Palatinuš, Magdalena Tašić, Lorena Tomić i Natalia Turkalj, a ukrasne mašnice pomogla nam je izraditi profesorica Ivana Štiglić.