Učenici naše Škole u posjetu austrijskom Parlamentu 

U sklopu premeta Trgovačko pravo nastavnica Ivanka Jareb, dipl. iur. organizirala je pomalo drukčiju nastavu.

16 učenika 3. b razreda, 1 učenik iz 3. a i 2 učenika iz 4. a razreda, u pratnji nastavnice Andreje Štefanec,  su s učenicima upravnog smjera Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar posjetili Beč. Šetnjom po Beču uz zanimljivo pripovijedanje lokalnog vodiča imali su prilike vidjeti sve o čemu su dosada slušali na nastavi nekih drugih predmeta, Povijesti i Hrvatskog jezika. U vođenom posjetu kroz austrijski Parlament ostali su zapanjeni veličinom i raskoši same zgrade te dobili kratak uvid u način odvijanja političkog života u Austriji kroz povijest. Da je ovaj izlet bio pun pogodak potvrdit će činjenica kako su učenici uživali unatoč  vrlo hladnom vremenu, pozorno slušali i uspješno se služili stranim jezicima, njemačkim i engleskim, iako su neki ranije ozbiljno sumnjali u svoje znanje. Pohvala svim „putnicima“, koji jedva čekaju ponoviti ovakvo iskustvo. 

Andrea Štefanec, pror.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content