#ToNijeLjubav

Dvadeset dvoje učenika i učenica Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar sudjelovalo je na radionicama vršnjačkih edukatora u sklopu projekta #ToNijeLjubav . Tema je uvijek aktualno elektroničko nasilje u vezama mladih. Radionice su vodile Sanja Cesar i Nataša Bijelić iz organizacije CESI koja je i nositelj ovog projekta u kojemu sudjelujemo.

U radionicama su učenici raspravljali o kvalitetnim i štetnim vezama, analizirali što je dobro i što nije, mitove o vezama i odnosima, razmatrali konkretne situacije i moguća ponašanja u određenim situacijama.

Nakon ovog, učenici će se imati prilike okušati kao vršnjački edukatori te održati radionice u svojim razredima pod vodstvom pedagoginje Ornele Malogorski.

OM