Suradnja s VUB-om (Veleučilište Bjelovar)

Kako bi učenicima završnih razreda olakšali izbor tema za završne radove, studenti VUB-a, smjer računarstvo, Alen Kreuzer i Sebastian Grubiša, uz mentorstvo nastavnika Matea Ivančića i Tomislava Adamovića, razvili su aplikaciju.

Učenici 3. c, 4. a i 4. b sudjelovali su u testiranju aplikacije na računalima i na mobitelima u našoj informatičkoj učionici 51. Podršku našim gostima i učenicima pružila je nastavnica Sanja Papić, a posjetila ih je i ravnateljica Nataša Vibiral koja je koordinator za suradnju s VUB-om i koja je prenosila postavke za izradu aplikacije.

Rok za izbor tema je 31. listopada do koje će aplikacija biti potpuno uređena, a već sada je funkcionalna. Učenici putem linka ulaze u aplikaciju i vrše izbor teme.

Povratne reakcije učenika su da je aplikacija jednostavna za korištenje, a svima je bilo zanimljivo vidjeti kodove i razgovarati s autorima aplikacije, s kojim su se sve problemima susreli.

Studenti i nastavnici VUB-a
Dijelite ovu objavu:
Skip to content