Sudjelujemo u natječaju OBOJI SVIJET

Tema tolerancije, uključivosti, prihvaćanja, miroljubivosti, uvažavanja razlika, prijateljstva i suradnje sveprisutna je školska tema. Ponekad kroz redovne nastavne sadržaje, a ponekad kroz različite izvannastavne aktivnosti i projekte.

Skoro svake godine o tim temama intenzivnije promišljamo uoči Dana tolerancije i nastojimo razmijeniti iskustva, mišljenja i stavove te se kreativno izraziti. T

ako je bilo i ove godine te smo dva rada izabrali i poslali na kreativni natječaj Oboji svijet koji provodi Forum za slobodu odgoja. Izabran je i poslan plakat učenice Marije Palatinuš “Pronađi mir, zagrli cijeli svijet” (mentorica Tatjana Kreštan) te rad učenika 1. b razreda “Tolerancija” (mentorice Natalija Konir Ladović i Ornela Malogorski).

Dijelite ovu objavu:
Skip to content