Start the Change: Međunarodni sastanak školskih timova

Sudjelovali smo na međunarodnom sastanku školskih timova

Drugu godinu sudjelujemo u međunarodnom projektu Start the Change čiji je nositelj za Hrvatsku Forum za slobodu odgoja. Nakon brojnih provedenih aktivnosti 16. 12. 2021. koje su u našoj školi koordinirale Ornela Malogorski, Sanja Papić i Ivana Štiglić, održan je međunarodni sastanak školskih timova iz Portugala, Sjeverne Makedonije i Hrvatske. Bila je ovo prilika za predstavljanje timova i vrijednih projekata iz tri zemlje, projekata kojima sve škole koje sudjeluju donose pozitivne promjene u svoje zajednice. Zahvaljujući sudjelovanju u projektu, mnoge su škole unaprijedile položaj i utjecaj samih učenika/ca, a nastavljaju i dalje predano raditi na tome da se njihov glas u školi snažnije čuje. Našu školu predstavljala je profesorica Ivana Štiglić, a mi već marljivo planiramo nove aktivnosti u nastavku projekta.
Više o projektu možete pročitati na stranicama https://startthechange.net/.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content