Školsko natjecanje iz Vjeronauka

Danas 8. veljače održano je školsko natjecanje iz Vjeronauka. Sudjelovalo je 8 učenica 1.b i 3. a razreda. Mentorica učenicima je bila prof. Mirela Dolenski. Čestitamo svih učenicama na motivaciji i sudjelovanju na školskom natjecanju koje organiziraju Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Agencija za odgoj i obrazovanje, Nacionalni katehetski ured Hrvatske biskupske konferencije i Glas Koncila. Cilj natjecanja je sustavno, postupno i što cjelovitije upoznavanje, produbljivanje i usvajanje kršćanskog nauka i katoličke vjere radi ostvarivanja evanđeoskog poziva na svetost i postignuća pune općeljudske, moralne i kršćanske zrelosti.

Na sljedeću razinu natjecanja upućuje se četvero učenika koji su na školskom natjecanju ostvarili najbolji rezultat. Biskupijsko natjecanje održat će se 16. ožujka, a domaćin je Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar za Bjelovarsko-križevačku biskupiju.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content