Školsko natjecanje iz prodajnih vještina

Školsko natjecanje iz prodajnih vještina održano je 31. siječnja i 1. veljače. Natjecali su se učenici 3. c razreda.

Worldskills Croatia je natjecanje učenika strukovnih škola koje se provodi u velikom broju disciplina. Jedna od disciplina su Prodajne vještine. U disciplini Prodajne vještine mogu se natjecati učenici koji se obrazuju za stjecanje kvalifikacije prodavač.  Mentorice učenicima su bile nastavnice Ivana Štiglić i Natalija Konir Ladović  koje su pripremale učenike za natjecanje u 3 modula. U pripremama su sudjelovali i nastavnici stručnih predmeta koji su pripremali učenike u svojim predmetima. Na samom natjecanju učenici su pokazali svoje znanje u popunjavanju poslovne dokumentacije, izradi kalkulacije i prodajnom razgovoru.  Najuspješniji u tome je bio učenik Luka Bandur, koji se plasirao na međužupanijsko natjecanje koje će se održati u Valpovu u ožujku.

Čestitamo Luki i mentoricama, a zahvaljujemo i povjerenstvu, Sanji Papić koja je bila kupac i prosudbenom povjerenstvu Jadranki Rosić, Tomislavu Cugu, Dariju Elijašu i Zoranu Atliji.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content