Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

15. 2. 2021. održano je školsko natjecanje iz Engleskog jezika

Dana 15. veljače 2021. učenici 2. i 4. razreda naše škole sudjelovali su na školskoj razini natjecanja u poznavanju engleskog jezika. Sedmero učenika drugih i sedmero četvrtih razreda hrabro se suočilo s uvijek teškim zadacima na natjecanju. Na natjecanju su sudjelovali Erik Lebec i Maja Domitrović iz 2. a, Leonardo Ivančan, Dorotea Božić, Mateo Đurđević, Lovro Ferenčak i Katja Gelenčir iz 2. b, Noa Vujčić, Ružica Jenjić, Ana Škondro, Mateo Novak i Luka Mišir iz 4. a te Mirna Koren i Ivan Šešić iz 4. b razreda. Netko od njih možda uskoro završi i na županijskoj razini natjecanja. Čestitamo svima na uloženom trudu i postignutim rezultatima! Good job, everybody!

Mario Šavorić

Dijelite ovu objavu:
Skip to content