Školska knjižnica Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar

Dobro došli u knjižnicu!

Radno vrijeme knjižnice: 8,00 – 19,00 h
Knjižničarka: Tatjana Kreštan, prof., stručni suradnik mentor
Telefon: 043 247 797

e-pošta knjižnice:
knjiznicakts@gmail.com

Školska knjižnica, površine 211 m² knjižničnog i 115,5 m² čitaoničkog prostora, zajednička je za učenike Ekonomske i birotehničke škole, Komercijalne i trgovačke, Medicinske te Turističko-ugostiteljske i prehrambene škole Bjelovar. Čitaonički prostor obuhvaća 30 mjesta. U knjižnici se, osim posudbe knjižnične građe, priređuju književni susreti, promocije knjiga, predavanja, projekti, izložbe, kreativne radionice, timska nastava te drugi oblici poticanja čitanja i kulturne i javne djelatnosti.
Ukupni fond četiriju knjižnica iznosi oko 17 000 svezaka, dok Komercijalna i trgovačka škola raspolaže fondom od oko 5070 svezaka.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content