Saznaj više o našoj školi u kratkom videu!

Uskoro osmaši donose važnu odluku o izboru srednje škole.

Ako imate poduzetničkog, trgovačkog duha, spretni ste, brzi, odgovorni, kreativni i volite raditi s ljudima onda je naša škola dobar izbor za vas.

Ako želite više naučiti o poslovanju prodavaonice, o proizvodima u prodavaonicama, financijskom poslovanju – UPIŠI KTŠ BJELOVAR!

Ako želite osmišljavati nove poslovne ideje, baviti se marketingom i vođenjem poslovnica, samostalno obavljati nabave, savjetovati kupce o proizvodima, ugovarati nove poslove, zastupati inozemne tvrtke, raditi u osiguravajućim društvima, prijevozničkim poduzećima, na carinskim skladištima, u zračnim lukama, robnim terminalima, različitim vrstama prodavaonica – UPIŠI KTŠ BJELOVAR!

Više pogledaj u videu koji je pripremila pedagoginja Ornela Malogorski.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content