Roditeljski sastanak, prvi razredi

7. rujna 2023.
Znamo da je uvijek na početku godine puno pitanja i nedoumica pa ćemo već 7. rujna 2023. održati roditeljske sastanke za prve razrede. Roditeljima će se tradicionalno obratiti ravnateljica i pedagoginja te naravno razrednici.
Suradnja s roditeljima od iznimne je važnosti te nam je važno da svi roditelji/skrbnici/staratelji dođu 7. rujna u školu (u 17.00 sati roditelji učenika programa komercijalist – 1. a i 1. b te u 17.30 roditelji učenika programa prodavač (1. c). Vjerujemo da nećete izostati jer nema ništa važnije od dobrobiti djeteta.
Dragi roditelji, važno nam je da dođete u školu i da se upoznamo i započnemo suradnju.
Kada roditelji aktivno sudjeluju u obrazovanju svog djeteta, to stvara sustav podrške koji poboljšava proces učenja.
Surađujući s nastavnicima i stručnim suradnicima, roditelji stječu bolje razumijevanje snaga, slabosti i individualnih potreba svog djeteta. Naša suradnja važna je za dobrobit učenika te želimo da bude dobra i uspješna. Vidimo se 7. rujna u KTŠ Bjelovar. Sretno!

Dijelite ovu objavu:
Skip to content