Raspored za prvi dan nastave, 4. rujna 2023.

Prvi dan nastave u šk. godini 2023./2024. je ponedjeljak, 4. rujna 2023.

Učenici prvi dan dolaze u školu prema navedenom rasporedu (sve navedene učionice su u prizemlju škole) i u školi su dva školska sata.

Nova školska godina je nova prilika da  stječemo znanja, razvijamo vještine kritičkog mišljenja i širimo vidike. Ona sa sobom donosi mnoštvo mogućnosti u kojima možemo istraživati ​​nove predmete, razmjenjivati iskustva i stvarati trajna prijateljstva. Prihvaćajući izazove koji su pred nama, opremamo se alatima potrebnim za uspjeh u stvarnom svijetu.

Pristupimo ovoj novoj školskoj godini s entuzijazmom, odlučnošću, prijateljski, poštujući jedni druge i uvažavajući sve razlike među nama.

Dobrodošli! Sretno u novoj školskoj godini!

Dijelite ovu objavu:
Skip to content