Radionica izrade recikliranog papira

Na predmetu Poznavanje robe učenici 3. b, zajedno s profesoricom Ivanom Štiglić i knjižničarkom Tatjanom Kreštan, sudjelovali su na radionici recikliranja papira 19. listopada 2022.

Uvod u radionicu bilo je gledanje edukativnog videozapisa o etapama izrade papira, a potom je otpočeo radni dio. Učenici su izrađivali papir, a potom educirali ostale kolege iz razreda kako bi što uspješnije ovladali tom vještinom. Radionica je održana u sklopu projekta u koji je uključena naša škola “Učinkovito vođenje škole za održive promjene”. Jedan od ishoda ovog projekta jest povećati razinu znanja i djelovanja učenika i zajednice u kojoj škola djeluje u području klimatskih promjena, zaštite okoliša i održivog razvoja, uključiti se u provedbu Europskog zelenog plana te primijeniti sve naučeno na konkretnim aktivnostima na školskoj, lokalnoj, regionalnoj i državnoj razini.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content