Pripreme za prvu mobilnost Erasmus+ projekta

Prep Day, predstavnica ETEN-a Aniko Cserjes upozala nas je sa detaljima oko provedbe Erasmus+ mobilnosti u Milanu.

Pripreme za našu prvu mobilnost u Milano su u tijeku. Dana 10. 12. 2019. održan je pripremni sastanak, takozvani Prep Day, s učenicima i roditeljima te projektnim timom. Predstavnica ETEN-a Aniko Cserjes upoznala nas je s detaljima provedbe Erasmus+ mobilnosti u Milanu. Učenici i roditelji imali su tako prilike saznati sve pojedinosti vezane za smještaj i obroke učenika, posjete koji će im se organizirati u sklopu kulturnog programa te izazovima obavljanja stručne prakse na radnim mjestima u talijanskim tvrtkama. Učenici i roditelji ispunili su i svu potrebnu dokumentaciju te dobili odgovore na pitanja koja su ih zanimala. Naš projekt ubrzano se nastavlja, a slijede, naravno, i dodatne pripreme.

Mario Šavorić

Dijelite ovu objavu:
Skip to content