Predstavljanje škole i diseminacija Erasmus+ projekta učenicima OŠ Veliko Trojstvo

Naši Lucija i Nikola predstavili su našu školu i iskustva iz Erasmus+ projekta u Velikom Trojstvu

U okviru predstavljanja škole osmašima bili smo u Osnovnoj školi Veliko Trojstvo. Predstavili smo našu školu, programe, specifičnosti naše škole i prednosti koje naša škola nudi.
Posebno mjesto u predstavljanju škole bila je i priča o sudjelovanju naših učenika i nastavnika u Erasmus+ projektu “2 u 1, zajedno u Irsku”. Kroz fotografiju i tekst svoja iskustva ispričali su Lucija Grđan i Nikola Marčinko koji su imali priliku sudjelovati u Erasmus+ mobilnost u Irsku. Ispričali su im kako su putovali, gdje su stanovali, kako su provodili vrijeme na stručnoj praksi, ali i o provođenju slobodnog vremena, izletima i sl. Naglasili su i osobne doživljaje te veliko zadovoljstvo što su sudjelovali. Sve su popratili fotografijama kako bi što bolje dočarali dragocjeno iskustvo iz Irske.
Osmaši su imali priliku sudjelovati i u nagradnoj igri o tome koliko znaju o našoj školi, a koju smo za njih pripremili te su osvojili i male nagrade.

OM

Dijelite ovu objavu:
Skip to content