PREDSTAVLJANJE REGIONALNOG CENTRA KOMPETENTNOSTI MEDICINSKE ŠKOLE BJELOVAR

Pokraj naše škole nalazi se Medicinska škola Bjelovar, a od nedavno i njezin Regionalni centar kompetentnosti. Naši učenici možda do danas, 7. 12. 2023. nisu ni znali što se nalazi u toj zgradi čijoj su gradnji svjedočili prošlih godina. Tina Jelić Balta iz Medicinske škole Bjelovar danas je za učenike završnih razreda naše škole održala predavanje u kojemu je učenike upoznala sa sadržajima, opremom i svrhom RCK-a, ali i mogućnostima koje pruža učenicima te djelatnicima u zdravstvu kao i mogućnosti prekvalifikacije koje će uskoro biti i njima ponuđene. Predavanje je održano u hotelu Artearia. Sudjelovali su učenici 4. a, 4. b te 3. c razreda u pratnji nastavnika Tomislava Cuga i pedagoginje Ornele Malogorski.

Ornela Malogorski

Dijelite ovu objavu:
Skip to content