Predstavili smo naš 16. Ljetopis

U četvrtak 24. studenoga 2022. u školskoj knjižnici održana je promocija 16. Ljetopisa Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar koji obuhvaća šk. god. 2021./2022. Publikaciju je predstavila naša draga kolegica Darinka Bojčić, koja izdvojila dio aktivnosti koje su provedene u toj školskoj godini i pohvalila, osim obrazovnih, i odgojne segmente rada s učenicima. O Ljetopisu su govorile njegove urednice, knjižničarka Tatjana Kreštan te ravnateljica Nataša Vibiral. U programu su nastupili učenici Glazbene škole Vatroslava Lisinskog Bjelovar, kvartet rogova u sastavu: Dora Vinković, Elizabeth Aria Cone, Maksim Radanec i Dorian Ćuić. Njihov je mentor profesor Ivan Oškera. Nastupili su i učenici naše škole koji su govorili poeziju: Hana Bardheci iz 1. a, Maja Bišćan i Anja Pogledić iz 1. b te Mateo Milošević iz 2. b razreda. Učenike je pripremala profesorica Andrea Štefanec i odabrala stihove Dobriše Cesarića, Andrijane Škunce, Božice Jelušić te zavičajne autorica Marice Balen. U ulozi voditelja bili su učenici 2. b razreda: Lana Ivana Krčma, Martina Kopanji, Jura Matoničkin i Domagoj Petreković, a pripremala ih je knjižničarka. Voditeljice Učeničke zadruge “COOL-kolektiva”, profesorica Spomenka Bohaček i Ivana Štiglić s učenicima su pripremile slatku zakusku – čips od jabuka i sir od dunja. Trailer publikacije izradio je gospodin Danijel Ružić. Prostor knjižnice ukrasile su slike naše drage kolegice Gordane Petak, koja nam je ustupila dio svojih umjetničkih radova kako bismo uživali u jedinstvu boja, stihova i glazbe. Zahvaljujemo svim učenicima, profesorima i ostalim djelatnicima naše škole koji su sudjelovali u organizacije ove svečanosti, a posebna zahvala svim gostima i predstavnicima medija koji su popratili događaj.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content