Predavanje predstavnica Erste banke na satu Računovodstva

Kako bi se učenicima prvih razreda približio i povezao nastavni sadržaj s primjerima iz prakse, na nastavni sat iz predmeta Računovodstvo pozvane su djelatnice Erste banke, Slađana Coha i Nikolina Jovičić.

U svojem izlaganja prikazale su način poslovanja s računima u banci za fizičke i pravne osobe, promjene koje je izazvalo uvođenje eura, govorile su o štednim računima i ulaganjima, te o digitalnom bankarstvu koje se ne može izostaviti iz poslovanja i općenito života građana.

Učenici 1. a pažljivo su pratili izlaganje, pitanjima i odgovorima aktivno su sudjelovali na nastavnom satu.

Djelatnice Erste banke nekoliko godina zaredom pozivam na suradnju na koju se uvijek i rado odazovu. Zahvaljujem im što na ovaj način obogaćuju obrazovne sadržaje učenicima, ali i meni kao nastavnici.

Spomenka Bohaček

Dijelite ovu objavu:
Skip to content