Odlični rezultati na gradskom krosu!

U organizaciji Školskog sportskog saveza Bjelovara i profesora tjelesne i zdravstvene kulture, 19. 10. 2022. u Sportsko – rekreacijskom parku Borik, održan je Gradski kros.

Ukupno je nastupilo 107 učenika srednjih škola (76 mladića i 31 djevojka).
Našu školu predstavljali su: Mateo Pešić 2. b, Luka Šostarić 2. a, Juraj Fadljević 2. a, Ivan Posavec 2. a, Emanuel Božičković 4. b, Nikola Vujašković 4. b, Luka Tolić 4. b, Luka Tominac 3. a, Tomislav Bazmenjak 3. a i Teo Tašić 2. b.
U kategoriji prvih i drugih razreda na 1200 m 1. mjesto je osvojio Mateo Pešić (2. b). Bravo!
Budući na sve druge dobre rezultate plasirali smo se na Županijsko natjecanje koje će se održati 24. listopada 2022. u Garešnici. Odabrani učenici su: Mateo Pešić 2. b, Luka Šostarić 2. a, Emanuel Božičković 4. b i Nikola Vujašković 4. b. Čestitamo svima!

Voditeljica Školskog športskog društva Trgokomerc je profesorica Gordana Crnčić.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content