Nagrada MZO-a školskoj pedagoginji

Ministarstvo znanosti i obrazovanja i ove je godine povodom Dana učitelja (5. listopada) nagradilo najuspješnije odgojno-obrazovne radnike u Hrvatskoj. Među 513 nagrađenih je i pedagoginja Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar Ornela Malogorski. Ove godine je nagrađena treći put za redom.

Prema izvješću objavljenom na stranicama MZO nagrađena je zbog održanih predavanja na županijskoj, državnoj i međunarodnoj razini, dijeljenja primjera dobre prakse primjene inovativnih metoda poučavanja, rada u strukovnim udrugama, objavljivanja stručnih članaka, sudjelovanja u realizaciji projekata na međunarodnoj razini, uređivanja školske mrežne stranice, organizacije javnih događaja i rada na unaprjeđenju sustava obrazovanja.

Čestitamo svima!

Više o nagrađenima možete vidjeti na stranici MZO-a

https://mzo.gov.hr/vijesti/najuspjesniji-odgojno-obrazovni-radnici-u-skolskoj-godini-2021-2022/5072

Dijelite ovu objavu:
Skip to content