Na državnom natjecanju WorldSkills u Zagrebu u kategoriji Prodajne vještine naša učenica Isabela Šipoš ostvarila je 7. mjesto

Bravo Isabela!

Državno natjecanje strukovnih škola WORLDSKILLS održano je u Zagrebu od 10. do 12. svibnja 2022. Iz naše škole plasirala se učenica 3.d razreda Isabela Šipoš u pratnji nastavnice i mentorice Jadranke Rosić koja je zajedno s ostalim kolegama učenicu pripremala za ovo veliko natjecanje u kategoriji Prodajne vještine. Puno truda, rada i zapažen rezultat te osvojeno 7. mjesto. Čestitamo učenici i svima koji su je pripremali te profesorici Rosić koja je preuzela organizacijski i mentorski dio.
Isabelu su na Worldskllsu posjetili učenici naše škole u pratnji profesora Elijaša kako bi se pobliže upoznali s natjecanjem te se pripremili za iduću godinu.
Bravo za sve!

Dijelite ovu objavu:
Skip to content