Maturanti predstavili školu

Osnovnoškolcima OŠ Rovišće predstavili smo svoju školu.

Učenici Patricia Grđijan i Manuel Husnjak u pranji profesorice Spomenke Bohaček i pedagoginje Ornele Malogorski posjetili su 22. 10. 2019. OŠ Rovišće.
U okviru projektnog dana “Škola po izboru učenika” predstavili su školu i zanimanja učenicima sedmih i osmih razreda.
Patricia i Manuel govorili su o specifičnostima zanimanja prodavač i komercijalist, o tome kako su izabrali srednju školu, koje predmete uče u školi, gdje polaze praksu, što rade na praksi te što ih sve čeka ako upišu našu školu. Sve to kroz zanimljiv dijalog u kojem su se izmjenjivale ozbiljne i vesele teme isprepletene učeničkim šalama tako da smijeha nije nedostajalo. Učenici su imali prilike pogledati filmiće o dobrom i lošem prodavaču te snimku sajma vježbeničkih tvrtki koji su snimljeni u našoj školi te postavljati pitanja i komentirati sve što ih zanima u vezi zanimanja prodavač i komercijalist. Na kraju smo im poželjeli puno sreće prilikom izbora zanimanja te u daljnjem životu i školovanju.

Ornela Malogorski

Dijelite ovu objavu:
Skip to content