LiDraNo – Gradska smotra

Danas 10. veljače 2023. u Bjelovarskom kazalištu održan je LiDraNo – Gradska smotra. Domaćin je bila Gimnazija Bjelovar, a smotru je otvorila ravnateljica prof. Tanja Mamić.

Povjerenstvo za dramsko-scenski izraz bile su Erna Rudnički, mag. art., Marina Šramek, prof. i Suzana Turković, uč. izvrsna savjetnica.

Na smotri je nastupila i dramska skupina Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar sa scenskim nastupom prema The end of the Class Tima Browna, skupnim radom učenika i mentorice Nikoline Marinić, prof. savjetnice pod nazivom Atomic.

Nastupili su: Katja Davinić, Martina Djuranić, Jakov Šilarić, Klara Kos, Emily Tomažin, Leona Broz, Josip-Ivan Perić, Sara Dević, Juraj Fadljević, Domagoj Punčec.

Čestitamo svim učenicima i mentorici na uspješnoj predstavi i plasmanu na županijsko natjecanje koje će se održati 3. ožujka, a domaćin smotre je naša škola.

NV