Humanitarna akcija za “Vau Vau”

Učenici, članovi učeničke zadruge “COOL – kolektiva”, zajedno sa nastavnicama koje vode zadrugu Jadrankom Rosić, Spomenkom Bohaček i Ivanom Štiglić i ove godine su organizirali humanitarnu akciju za udrugu Vau Vau iz Predavca koja brine o napuštenim psima. Početak akcije je bila priprema i prodaja štrudli od jabuka i sira. Sav prihod od prodaje bio je namijenjen za kupovinu hrane.
Ostatak novčanih sredstva za koje je kupljena hrana i salame donirali su učenici i nastavnici škole.
Sve kupljeno u Predavac su odnijele učenice Žana (4. b), Ana (4. b) i Klara (4. a) u pratnji nastavnica Ivane Štiglić i Spomenke Bohaček. Kao i svaki put do sada dočekala nas je vesela i glasna ekipa zvana „dvorištari“, Zen, Aron, Šilja. Šilja nas je odmah sve osvojila svojim veselim trčkaranjem i mahanjem repom. Jednostavno ne možeš a da ju ne pomaziš, ne samo nju nego i sve ostale pse. Svaki od njih je poseban na svoj način. Da možemo cijeli dan bi proveli sa svima njima. Otišli smo s osmjehom na licu znajući da smo malo uljepšali dan tim njuškicama.

Ivana Štiglić

Dijelite ovu objavu:
Skip to content