GRADSKO NATJECANJE U RUKOMETU ZA MLADIĆE

Dana 10. veljače 2023. u dvorani Srednjoškolskog centra Bjelovar održano je gradsko natjecanje u rukometu za mladiće.

Natjecalo se pet škola: Tehnička škola Bjelovar, Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar, Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar, Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar, Gimnazija Bjelovar

Našu školu predstavljali su: Matej Horvat 4.a, Nikola Vujašković 4.b, David Budemac 4.a, Luka Tolić 4.b, Šandor Budemac 1.a, Leonardo Ivančan 4.b, Fabijan Sokač 3.a, Mario Petrović 3.a, Jakov Knežić 3.b, Emanuel Božičković 4.b, Augustin Matić 4.b, Ivan Posavec 2.a

Igralo se u dvije skupine. U prvoj skupini igrali su Tehnička škola Bjelovar i Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar, a u drugoj skupini igrali su Gimnazija Bjelovar, Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar i Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar.

U grupi smo zauzeli drugo mjesto sa jednom pobjedom i jednim porazom.

Borba za treće mjesto ide nam u prilog pobjedom protiv Ugostiteljske i prehrambene škole i plasmanom dalje na županijsko natjecanje 17.02.2023.

Čestitke dečkima!

Dijelite ovu objavu:
Skip to content