Gostovanje bivših učenika KTŠ-a u 3. a razredu

U četvrtak 23. studenoga 2023. učenici 3. a razreda ugostili su bivše učenike naše škole, Slavena Purkovića, Martinu Halauš Halapa i Ivana Jantoleka. Razgovarali su s njima o mogućnostima nakon školovanja, o poslovima koje trenutačno rade, o nastavku školovanja nakon srednje škole i o važnosti cjeloživotnoga učenja. Učenike 3. a razreda zanimala su i njihova iskustva tijekom školovanja u našoj školi, a Slaven, Martina i Ivan istaknuli su kako su u poslovnom životu važni samoinicijativa, trud, stjecanje znanja i kreativno razmišljanje (razmišljanje „izvan kutije“). Također su razgovarali i o tome koliko su im vještine koje su stekli u školi pomogle kasnije u životu. Razgovor je prošao vrlo brzo i u ugodnoj atmosferi, a učenici su postavljali brojna zanimljiva pitanja. 

Ponosni smo na sve svoje bivše učenike koji svojim radom i predanošću mogu biti uzor budućim generacijama i zahvaljujemo ih što su se odazvali pozivu za razgovorom s našim učenicima. 

Nikolina Marinić, prof. savjetnik

Dijelite ovu objavu:
Skip to content