Erasmus dan u Komercijalnoj i trgovačkoj školi Bjelovar

Erasmus dan obilježen je danas u suradnji sa školama s kojima dijelimo istu zgradu Turističko-ugostiteljskom i prehrambenom školom Bjelovar, Ekonomskom i birotehničkom školom Bjelovar i Medicinskom školom Bjelovar u formatu okruglog stola pri čemu su svoja Erasmus+ iskustva i doživljaje podijelili učenici sve četiri škole. Učenici su u našoj zajedničkoj knjižnici uz vodstvo moderatora iz Ekonomske i birotehničke škole opisivali svoje mobilnosti, naučena znanja i vještine, ali i slobodno vrijeme i druženja sa ljudima iz drugih kultura i podneblja.

Učenici 4. b razreda Leona Broz i Marino Mikulandi su predstavljali projekt naše škole „2 u1 Zajedno u Irsku“ te su ispričali što su sve naučili i vidjeli, te pozvali sve učenike da se prijave na nove Erasmus+ projekte. Posebno nam je drago što su se oboje složili da im je sudjelovanje na projektu bilo iznimno korisno te su pohvalili sve nastavnike i stručne službe što su ih izvrsno pripremili za sve aspekte mobilnosti.

Jurica Korade, mag. educ.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content