Dodijeljene nagrade “najčitateljima”

Svečana dodjela nagrada “najčitateljima” u školskoj knjižnici

Zadnjeg dana nastave, 21. lipnja 2022. u školskoj knjižnici okupili su se učenici i profesori na svečanoj dodjeli nagrada najaktivnijim čitateljima u šk. godini 2021./2022. U Komercijalnoj i trgovačkoj školi Bjelovar četvrtu godinu zaredom titulu “najčitateljice” ponijela je Viktorija Jagetić, koja je sada maturantica 4. b razreda. Među profesorima knjižnicu je najčešće posjećivala pedagoginja Ornela Malogorski i pročitala najveći broj knjiga. Titulu “najsuradnice” u ovoj školskoj godini dobila je kolegica Spomenka Bohaček, koja je sudjelovala gotovo u svim kulturnim programima knjižnice. Zajedno sa svojim razredom 3. a sudjelovala je na obilježavanju Mjeseca hrvatske knjige, Svjetskog dana čitanja naglas te likovnoj radionici. Svake godine održava timsku nastavu s knjižničarkom Tatjanom Kreštan, a tako je bilo i ove godine na njenu predmetu Računovodstvo. U svom govoru kojim se obratila svima nazočnima, ravnateljica Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar, Nataša Vibiral istaknula je da ovom prigodom nagrađujemo najvjernije posjetitelje školske knjižnice i ističemo ono što je dobro i poželjno kod naših učenika. Svim učenicima poželjela je da ostanu vjerni knjizi cijeloga života.

Dijelite ovu objavu:
Skip to content