Aktualnosti iz lipnja

Naša zadruga sudjelovat će na Državnoj smotri učeničkih zadruga

Na sastanku Podružnice HUUZ-a Bjelovarsko-bilogorske županije, održane 18. lipnja 2020. u Đulovcu, učenička zadruga naše škole „COOL-kolektiva“ jednoglasno je odabrana za sudjelovanje na Državnoj smotri učeničkih zadruga koja će se održati početkom listopada u Vinkovcima.
Tema naših radova ove školske godine je „Recikliraj i kreiraj“ te i proizvod kojim smo se predstavili je dekoracijski predmet – slika izrađena od otpadnih papirnih tuljaka (od papirnih ručnika i toalet papira).
U izradi proizvoda istaknule su se učenice Lara Živković, Dajana Lekić, Ana Jelić, Jozefina Dominković i Irena Matić, a od velike pomoći bili su i članovi zadruge Martina Žgela, Matea Matešin, Lucija Zeko, Nikolina Balen, Mario Ćibarić, Emanuel Husnjak, Martina Popović, Anamarija Demović, Antonija Starčević, Lea Cindrić, Anamarija Gidić, Danijela Šošić, Ivana Žgela.

Voditeljica UZ Jadranka Rosić

Dijelite ovu objavu:
Skip to content